niedziela, 14 lipca 2013

Chorwacja

W sumie było całkiem fajnie. Myślałam, że będzie mi się strasznie nudzić, jednak tak nie było. Miałam tam internet i wiem, że obiecywałam notkę, ale nie miałam cierpliwości do długo ładujących się zdjęć. Wyszłam z Adi chyba na dwie sesje, na których strasznie wiało, ale coś tam mi się udało cyknąć. Jak powiększycie zdjęcia to są lepszej jakości, przynajmniej na moim komputerze.
Z niektórych fotek jestem naprawdę zadowolona ;3 


I teraz trochę nielalkowych zdjęć.Dosłownie zakochałam się w papugach. Najpiękniejsze ptaki *.*
Na koniec moje zdjęcie


 Do następnej notki ;>


środa, 3 lipca 2013

WAKACJE!

Dla mnie wakacje zaczęły się dopiero dzisiaj, ponieważ wczoraj wróciłam z zawodów (całkiem nieźle mi na nich poszło). Teraz w końcu mogę odpocząć od wszystkiego i zająć się trochę blogowaniem.
Nie miałam ochoty na dodawanie notek, nie miałam humoru przez nieciekawą sytuację. Już jest lepiej więc postanawiam częściej pisać na blogu ;)

Za jakieś pół godziny wyjeżdżam z rodziną do Chorwacji ^^ Biorę ze sobą aparat i Adele więc myślę, że będę miała trochę zdjęć. Jeśli będę miała tam internet to może napiszę chociaż jednego posta.
Jakiś czas temu kupiłam od Dżej ślicznego wiga, który jest bardzo dobrej jakości.
Niestety mam tylko jedno zdjęcie Adele w tym wigu, na dodatek słabe i zrobione na stole ;___;
Obiecuję, że będą lepsze zdjęcia.


Na początku sierpnia jadę jeszcze na obóz fotograficzny do Jastrzębiej Góry, myślę że wiele się tam nauczę i moje zdjęcia będę coraz ciekawsze.
A jakie są wasze plany na wakacje?